Tags: незвичайна техніка

квіти

Прекрасний тропічний рай в роботах американської художниці Deborah Younglao












Більше робіт американської художниці Deborah Younglao за посиланням: https://mytradosti.blogspot.com/2021/06/deborah-younglao.html
квіти

Привітні будинки з вікнами, що світяться, на ілюстраціях харківського художника Микити









Більше робіт харківського художника Микити за посиланням: https://mytradosti.blogspot.com/2021/03/blog-post_29.html
cніг

Прекрасні й дивовижні картини американського художника Ira Kennedy та їхнє народне коріння









Більше робіт американського художника Ira Kennedy за посиланням: https://mytradosti.blogspot.com/2021/03/ira-kennedy.html
cніг

Фантастичні селфі на фоні заходу сонця від американського митця John Marshall









Більше робіт американського митця John Marshall за посиланням: https://mytradosti.blogspot.com/2021/02/john-marshall.html
cніг

«Їстівні» фейшн-ілюстрації від вірменського художника Edgar Artis









Більше робіт вірменського художника Edgar Artis за посиланням: https://mytradosti.blogspot.com/2021/02/edgar-artis.html
cніг

Затишні й світлі ілюстрації з фетру від американської художниці Salley Mavor









Більше робіт американської художниці Salley Mavor за посиланням: https://mytradosti.blogspot.com/2021/02/salley-mavor.html
cніг

Яскравий і теплий "наскелький живопис": пейзажі на камінні від турецького художника Erdal Parlakli









Більше робіт турецького художника Erdal Parlakli за посиланням: https://mytradosti.blogspot.com/2021/02/erdal-parlakli.html