Tags: коти в мистецтві

квіти

Котоживопис у лаштунках іделічних краєвидів від англійської художниці Mary Stubberfield









Більше робіт англійської художниці Mary Stubberfield за посиланням: https://mytradosti.blogspot.com/2021/05/mary-stubberfield.html
квіти

Акварельні малюнки зворушливих кошенят s розкішних котів від художника з Тайланда Chatchawarn Ruksa









Більше робіт художника з Тайланда Chatchawarn Ruksa за посиланням: https://mytradosti.blogspot.com/2021/04/chatchawarn-ruksa.html
квіти

Жодного дня без кота: стоденний творчий челлендж від американської художниці Emily Paquin









Більше робіт американської художниці Emily Paquin за посиланням: https://mytradosti.blogspot.com/2021/03/emily-paquin.html
cніг

Котоживопис для весняного настрою від англійської художниці Mary Stubberfield









Більше робіт англійської художниці Mary Stubberfield за посиланням: https://mytradosti.blogspot.com/2021/03/mary-stubberfield.html
cніг

Гіперреалістичні котячі портрети, намальовані олівцями, від японського художника Haruki Kudo









Більше робіт японського художника Haruki Kudo за посиланням: https://mytradosti.blogspot.com/2021/03/haruki-kudo.html
cніг

Усміхнені та яскраві коти-півмісяці від італійської мисткині Rosina Wachtmeister









Більше робіт італійської мисткині Rosina Wachtmeister за посиланням: https://mytradosti.blogspot.com/2021/02/rosina-wachtmeister.html
cніг

Коти й кошенята, прекрасні у будь-яку пору року, на картинах канадської художниці Lucie Bilodeau









Більше робіт канадської художниці Lucie Bilodeau за посиланням: https://mytradosti.blogspot.com/2021/02/lucie-bilodeau.html
cніг

Затижні будні й добрі пригоди кішки та її дівчинки: ілюстрації корейської художниці Lee S. Hee









Більше робіт корейської художниці Lee S. Hee за посиланням: https://mytradosti.blogspot.com/2021/02/lee-s-hee.html
cніг

Мальовнича зимова казка в роботах канадського художника Richard De Wolfe






мить

Більше робіт канадського художника Richard De Wolfe за посиланням: https://mytradosti.blogspot.com/2021/01/richard-de-wolfe.html