Tags: незвичайна техніка

cніг

Казково прекрасні картини на осінньому листі від американської художниці Allison Hetzell









Більше робіт американської художниці Allison Hetzell за посиланням: https://mytradosti.blogspot.com/2021/01/allison-hetzell.html
cніг

Прекрасний світ дорогоцінних мушель від американської художниці Mary Kenyon









Більше робіт американської художниці Mary Kenyon за посиланням: https://mytradosti.blogspot.com/2021/01/mary-kenyon.html
cніг

Прекрасні золотаві мандали від британської художниці йєменського походження Asmahan Mosleh












Більше робіт британської художниці йєменського походження Asmahan Mosleh за посиланням: https://mytradosti.blogspot.com/2021/01/asmahan-mosleh.html
cніг

Пейзажі, побачені з висоти пташиного польоту: вишивки англійської майстрині Victoria Rose Richards












Більше робіт  англійської майстрині Victoria Rose Richards за посиланням: https://mytradosti.blogspot.com/2021/01/victoria-rose-richards.html
cніг

Прекрасна й магічна зима у "Двовзорах" українського художника Олега Шупляка












Більше робіт українського художника Олега Шупляка за посиланням: https://mytradosti.blogspot.com/2020/12/blog-post_29.html
cніг

Прекрасний світ мініатюр на чайних пакетиках від американської художниці Ruby Silvious












Більше робіт американської художниці Ruby Silvious за посиланням: https://mytradosti.blogspot.com/2020/12/ruby-silvious.html
cніг

Прекрасн різдвяні картини на склі української художниці Наталі Курій-Максимів












ільше робіт української художниці Наталі Курій-Максимів за посиланням: https://mytradosti.blogspot.com/2020/12/blog-post_24.html
cніг

Незвичайні малюнки для гарного настрою від чеського митця Kristián Mensa












Більше робіт  чеського митця Kristián Mensa за посиланням: https://mytradosti.blogspot.com/2020/12/kristian-mensa.html
cніг

Художник, який малює на пальцях: дивні роботи італійського митця Dito Von Tease












Більше робіт італійського митця Dito Von Tease за посиланням: https://mytradosti.blogspot.com/2020/12/dito-von-tease.html